Kurumlar

Genel Bakış

Divider text here

Doktar, tarım sektörüne girdi (tohum, gübre, ilaç, traktör, vb.) satan veya tarımsal girdi alan (salça fabrikaları, şeker fabrikaları, nişasta üreticileri vb.) kurumların doğru müşteri ve alıcı grupları ilebuluşmasını sağlar, iş kararlarını ve süreçlerini şekillendirmede yardımcı olur.


Pazar İstihbarat Servisi

Doktar, tarım sektöründe faaliyet gösteren şirket ve kurumlara pazar istihbarat hizmeti sunmaktadır. Pazar istihbarat hizmeti, ayrıntılı pazar araştırmaları ve elde edilen bulgulara dayalı yönetim danışmanlığı hizmetini kapsar. Çiftçiler ve sektör uzmanları ile yapılan pazar araştırmaları, Doktar’ın tarım alanındaki geniş bilgi birikimi ile yorumlanır ve Doktar’ın yönetim danışmanlığı tecrübesinin süzgecinden geçirilerek müşterinin pazar payını artırmaya veya korumaya yönelik somut önerilere dönüştürülür.


Sektörel Danışmanlık ve Raporlama

Doktar, tarımda süreç optimizasyonu, tarımsal verimsizlik kaynaklarının giderilmesi, tarım üretiminde değer zinciri analizi ve endüstriyel tarımda organizasyonel yapılanma gibi başlıklar altında araştırma, raporlama ve kurumsal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.